O násProjekt EVBIKE odstartoval již v roce 2010, kdy se několik našich hlav spojilo a řeklo si, že elektrifikace obyčejných jízdních kol je něco, k čemu máme osobně blízko, dává nám to smysl a mohlo by i budoucím zákazníkům. V té době v České republice nebyly k dostání skoro žádné přestavbové sady na elektrokola. Neměli jsme se od čeho odrazit a to bylo paradoxně to nejlepší pro budoucí vývoj.

Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem s dovozem zboží z celého světa, jsme se rozhodli oslovit několik firem z Evropy a Asie. Naše první návštěva vedla do Asie, kde jsme se sešli s několika budoucími dodavateli. Obrovskou výhodou při jednání bylo, že jeden z našich majitelů ovládá jazyk Čínské lidové republiky. No a jak se projektu vedlo dál? Od roku 2016 jsme největším prodejcem středových přestavbových sad EVBIKE v Evropě.

Letos jsme rozšířili naše portfolio o nové modely baterií ve vyšších kapacitách, které mají dojezd až 180 km a kapacitu až 20 Ah. Plánujeme otevřít první showroom EVBIKE a chystáme i novou řadu elektrokol pod značkou GEOMY, která bude nabízet horská, městská, treková a skládací elektrifikovaná kola. Podařilo se nám dokonce sestrojit jedno z nejmenších elektrokol na světě. Jsme mladý tým nadšených lidí, který má do budoucna velké plány a ambice.

Potřebujete načerpat co nejvíce informací o přestavbových sadách EVBIKE?
Navštivte naší specializovanou stránku.

Pokud to přeci jen nebude stačit, obraťte se přímo na nás, rádi vám pomůžeme.

Celý náš skvělý tým se budeme těšit na budoucí spolupráci.
Petr Vonka

Petr Valníček

Klára Weiglová'