O nás

Vítejte na informační stránce o značce EVBIKE, jejíž výhradním distributorem je společnost i4wifi a.s.

Společnost i4wifi a.s. vznikla v roce 2007 sloučením dvou leaderů na trhu obchodujících v oblasti metalických a bezdrátových sítí.

V současné době vykazujeme stabilní obrat přes 400 mil. korun ročně. Vzhledem k bohatým zkušenostem s dovozy zboží z celého světa a díky faktu, že jednou z našich hlavních komodit jsou průmyslové baterie a jejich příslušenství, nebylo daleko k projektu EVBIKE.

Projekt EVBIKE odstartoval již v roce 2011. Přestavbové sady na elektrokolo procházejí kontrolou a testováním nejen ve výrobním závodě v Číně, ale samozřejmě i zde v České republice. I díky tomu Vám můžeme nabídnou kvalitní, spolehlivé a dostupné řešení elektromobility.

V březnu 2011 byla dovezena první přestavbová sada EVBIKE do ráfku kola. Po jejím důkladném několikaměsíčním testování mohla být uvedena na trh. Každým rokem exponenciálně roste zájem o přestavbové sady, proto v březnu 2013 se náš sortiment rozšířil o středové pohony Bafang (8Fun BBS). Středové pohony jsou milníkem ve světě elektrokol. Díky tomuto systému se otevřel nový prostor pro sportovní elektrokola a výrazně se zvýšil zájem o přestavbové sady a elektrokola obecně.

V současné době jsme se stali největším dovozcem středových přestavbových setů EVBIKE v Evropě.

Naším cílem je spokojený a stálý zákazník.

Více informací o elektro sadách EVBIKE naleznete na tomto odkaze.