Netradiční přestavba

Netradiční přestavba

Jeden z našich zaměstnanců, chtěl kolo s pohonem EVBIKE. Ale nemělo to být něco fádního, když už, tak už. Cílem bylo si sestavit městské kolo na dojíždění do práce. Volba padla na různé značky, které v nabídce mají tzv „cruisery“, což jsou stylová městská kola. 

Jak funguje přímý pohon EVBIKE?

Jak funguje přímý pohon EVBIKE?

Sada EVBIKE využívá výhradně stejnosměrné bezkartáčové motory. Zde naleznete popis konstrukce a jaké výhody vám použití tohoto typu motoru přináší. 

Reference - Přestavba skládačky na elektrokolo

Reference - Přestavba skládačky na elektrokolo

Proč si pořizovat nové kolo, když nám staré dobře slouží? Důvodů může být celá řada, od stáří a opotřebovanosti jezdce i stroje, nevyhovujících vlastností pro určitý styl jízdy, přes nové módní trendy či jen touhu po změně. V současnosti se však objevil i další důvod. Spojení běžného kola s novými technologiemi ve formě elektrického pohonu otevírá možnosti i těm, kteří dosud považují obyčejné šlapací kolo za určitou formu sportovního nářadí, nehodící se pro běžnou každodenní dopravu.

O přestavbových sadách EVBIKE

O přestavbových sadách EVBIKE

Přivezte své obyčejné kolo a dostanete zpět elektrokolo. Ano, je to velmi jednoduché. Nejenže využijeté své současné kolo a tím ušetříte finanční prostředky, ale navíc si můžete velmi snadno nakonfigurovat přestavbovou sadu dle požadavků, od výkonu motoru, kapacity baterie, multifunkčních LCD displejů až po další doplňky.