Dotazy zákazníků

Dotazy zákazníků

Připravili jsme pro vás výběr zajímavých a specifických dotazů ohledně našich sad. Blog postupně rozšiřujeme o další otázky a odpovědi. 

Jak vybrat správnou sadu přímo pro vás?

Jak vybrat správnou sadu přímo pro vás?

Chcete si pořídit přestavbovou sadu a nevíte, která konfigurace je vhodná přímo pro vás? Připravili jsme pár tipů, jak správně vybrat ideální sadu, pomocí které uděláte z vašeho kola elektrokolo.

O přestavbových sadách EVBIKE

O přestavbových sadách EVBIKE

Přivezte nám své kolo a dostanete zpět elektrokolo. Nebo si můžete přestavbu provést sami pomocí našich videonávodů. Sady si snadno sestavíte podle vašich požadavků - od výkonu motoru, kapacity baterie, multifunkčních LCD displejů až po další doplňky. Pokud nemáte kolo, můžete využít naší nabídky elektrokol GEOMY, což jsou horská kola doplněná o přestavbovou sadu, proto si můžete sestavit elektrokolo podle vašeho přání. Displej, výkon motoru, kapacita baterie, rychlost nabíjení a převodník jsou plně konfigurovatelné komponenty.

Reference - Přestavba skládačky na elektrokolo

Reference - Přestavba skládačky na elektrokolo

Proč si pořizovat nové kolo, když nám staré dobře slouží? Důvodů může být celá řada, od stáří a opotřebovanosti jezdce i stroje, nevyhovujících vlastností pro určitý styl jízdy, přes nové módní trendy či jen touhu po změně. V současnosti se však objevil i další důvod. Spojení běžného kola s novými technologiemi ve formě elektrického pohonu otevírá možnosti i těm, kteří dosud považují obyčejné šlapací kolo za určitou formu sportovního nářadí, nehodící se pro běžnou každodenní dopravu.

Jak funguje přímý pohon EVBIKE?

Jak funguje přímý pohon EVBIKE?

Sada EVBIKE využívá výhradně stejnosměrné bezkartáčové motory. Zde naleznete popis konstrukce a jaké výhody vám použití tohoto typu motoru přináší. 

Netradiční přestavba

Netradiční přestavba

Jeden z našich zaměstnanců, chtěl kolo s pohonem EVBIKE. Ale nemělo to být něco fádního, když už, tak už. Cílem bylo si sestavit městské kolo na dojíždění do práce. Volba padla na různé značky, které v nabídce mají tzv „cruisery“, což jsou stylová městská kola.