Snížení cen na produktech Lekkie

U většiny produktů Lekkie proběhlo snížení cen, pohybující se mezi 5 - 15%. Nové ceny a rozdíl oproti ceně předešlé, naleznete přímo u jednotlivých produktů.


ℹ️ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY

Od 1. 11. měníme otevírací dobu našeho showroomu:
► Pondělí 8:30 - 16:00
► Úterý 8:30 - 17:00
► Středa 8:30 - 16:00
► Čtvrtek 8:30 - 17:00
► Pátek 8:30 - 15:30

Naskladnění zboží Lekkie a nové produkty

Právě proběhlo naskladnění nových zásob zboží Lekkie. Zároveň s tím došlo i k navýšení cen z důvodu dlouhotrvajícího nárůstu ceny hliníku, jako hlavní suroviny.

Do sortimentu jsme zařadili také nové produkty, které jsou skladem v omezeném množství:


25.3.2022 je pobočka uzavřena a neprobíhá expedice zboží


Budeme na veletrhu FOR BIKES 25. - 27.3.2022

S nadšením oznamujeme, že 25.3. - 27.3.2022 se po dlouhých dvou letech, kdy nemohl největší veletrh zaměřený převážně na elektro cyklistiku FOR BIKES v České republice probíhat, můžeme opět vidět. Na místě zodpovíme veškeré dotazy, zároveň zde můžete nakoupit zboží (s nějakou tou slevičkou :-)) a v neposlední řadě budete mít možnost vyzkoušet na testovací dráze připravná elektrokola i elektrokoloběžky.

BONUS: Pro ty, kteří dočetli tuto novinku až sem a zároveň objednali od 25.2.2022 jednu a více kompletních sad, ozvěte se nám a my vám pošleme jednu vstupenku na veletrh zdarma, pokud byste měli zájem ho navštívit. Vstupenka zdarma platí až do smazání této bonusové věty :). 


SPUSTILI JSME KONFIGURÁTOR PRO PŘÍMÉ POHONY

SPUSTILI JSME KONFIGURÁTOR PRO PŘÍMÉ POHONY

Přestavbová sada s pohonem ve výpletu je ideální na jízdu po silnicích, do měst a na kratší vzdálenosti. Kvůli vyšší hmotnosti a umístění v předním nebo zadním kole je nedoporučujeme do terénu.

Výkon 500W je vhodný pro nenáročnou cyklistiku a jezdce do 90 kg.

Výkon 750W využijí hlavně statnější jezdci, kteří mají rádi větší akcelerace a maximální rychlost.

Předělejte si své kolo na elektrokolo

Předělejte si své kolo na elektrokolo

Připravili jsme pro vás nové video, pomocí kterého si sami zvládnete přestavět své kolo na elektrokolo. K přestavbě jsme použili sadu se středovým pohonem, rámovou baterií a LCD displejem.


Závod: zadní pohon EVBIKE 750W vs. středový pohon EVBIKE 250W

Závod: zadní pohon EVBIKE 750W vs. středový pohon EVBIKE 250W

To jsme takhle jednou přemýšleli, jestli by byla rychlejší kolegyně na elektro skládačce se středovým pohonem o výkonu 250 W nebo kolega na elektro odrážedle se zadním pohonem 750 W. Přišli jsme na to, že kolega by měl zhubnout.