Novinka 2019 - elektrokolo s integrovaným středovým motorem

Novinka 2019 - elektrokolo s integrovaným středovým motorem

Horské elektrokolo s odlehčeným hliníkovým rámem, vzduchovou vidlicí, hydraulickými kotoučovými brzdami a stabilními 29" koly. Díky své geometrii je vhodné jak do terénu tak na běžnou turistiku. Dojezd elektrokola s integrovaným pohonem 250 W a polointegrovanou rámovou baterií 14 Ah je do 140 km na jedno nabití. Tento údaj je závislý na síle připomoci, váze jezdce a profilu trati. Více ►

Předělejte si své kolo na elektrokolo

Předělejte si své kolo na elektrokolo

Připravili jsme pro vás nové video, pomocí kterého si sami zvládnete přestavět své kolo na elektrokolo. K přestavbě jsme použili sadu se středovým pohonem, rámovou baterií a LCD displejem.

Změna časů v expedici zboží

Změna časů v expedici zboží

Od 1. 4. 2019 se mění časy odesílání balíků z našeho skladu přepravní službou PPL, DPD a České pošty po České republice. Předem se omlouváme za případné potíže a komplikace. A děkujeme moc za pochopení. 

  • DPD a PPL: objednávky přijaté v pracovní dny do 16:30 budou expedovány ten samý pracovní den. Objednávky přijaté po 16:30 budou expedovány následující pracovní den.
  • Česká pošta: objednávky přijaté v pracovní dny do 15:30 budou expedovány  ten samý pracovní den. Objednávky přijaté po 15:30 budou expedovány následující pracovní den.
Horské elektrokolo GEOMY SPIRE

Horské elektrokolo GEOMY SPIRE

GEOMY SPIRE je horské elektrokolo s odlehčeným hliníkovým rámem se sportovní geometrií, kvalitní vzduchovou vidlicí SR SUNTOUR XCR Air LO-R se zdvihem 100/120 mm, hydraulickými kotoučovými brzdami a stabilními 29" koly.