Vývoj EVBIKE

Projekt EVBIKE odstartoval již v roce 2010, kdy se několik našich hlav spojilo a řeklo si, že elektrifikace obyčejných jízdních kol je něco, k čemu máme osobně blízko, dává nám to smysl a mohlo by i budoucím zákazníkům. V té době v České republice nebyly k dostání skoro žádné přestavbové sady na elektrokola. Neměli jsme se od čeho odrazit a to bylo paradoxně to nejlepší pro budoucí vývoj.

Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem s dovozem zboží z celého světa, jsme se rozhodli oslovit několik firem z Evropy a Asie. Naše první návštěva vedla do Asie, kde jsme se sešli s několika budoucími dodavateli. Obrovskou výhodou při jednání bylo, že jeden z našich majitelů ovládá jazyk Čínské lidové republiky. No a jak se projektu vedlo dál? Od roku 2016 jsme největším prodejcem středových přestavbových sad EVBIKE v Evropě.

V roce 2018 jsme rozšířili naše portfolio o nové modely baterií ve vyšších kapacitách, které mají dojezd přes 100 km a kapacitu až 20 Ah. Na konci roku otevíráme první velký showroom EVBIKE a prodej vlastních elektrokol pod značkou GEOMY. Což jsou kvalitní horská kola doplněná o přestavbovou sadu, takže jsou plně konfigurovatelná. Podařilo se nám dokonce sestrojit jedno z nejmenších elektrokol na světě. Jsme mladý tým nadšených lidí, který má do budoucna velké plány a ambice.

Potřebujete načerpat co nejvíce informací o přestavbových sadách EVBIKE?
Navštivte naší specializovanou stránku o přestavbových sadách.

Jak vybrat správnou sadu přímo pro vás?

Jak vybrat správnou sadu přímo pro vás?

Chcete si pořídit přestavbovou sadu a nevíte, která konfigurace je vhodná přímo pro vás? Připravili jsme pár tipů, jak správně vybrat ideální sadu, pomocí které uděláte z vašeho kola elektrokolo.