-15%

Záruka 12 měsíců

VYP_EVBAT48V13A-R-G

7 714 Kč

6 375,21 Kč

9 075 Kč Cena s DPH

15% (1 361 Kč Cena s DPH)

Skladem 1 ks

ks
Baterie do nosiče černém provedení s kapacitou 13 Ah při napětí 48 V. Baterie je dodávána bez nosiče. Je ideální jako náhradní kus. Více >>

Plně funkční a použitá baterie po opravě bez nosiče!

Baterie může nést známky montáže či použití. Každý kus je otestovaný a plně funkční.

Baterie je vhodná pouze jako náhradní kus pro někoho, kdo již vlastní nosičovou baterii 48V 13Ah. 

Má zabudované bezpečnostní koncové červené světlo, které se automaticky rozsvítí se zapnutím baterie. Vhodná je zejména pro kola s malým rámem nebo pro městská kola. Součástí baterie je inteligentní ochranný BMS modul pro balancování článků, jejich ochranu proti podbití a vybití. Baterie nemá paměťový efekt a nepodporuje rekuperaci. Součástí baterie je USB výstup pro nabíjení externího zařízení. 

Tuto baterii je možné nabíjet 2A nebo rychlonabíjecí 5A nabíječkou. Nabíječka není součástí.

13 ah140km dojezd5A nabíjecí proudusbBMS ochrana

Obsah balení:

  • Baterie 48V/13Ah

Důležité k provozu baterie:

  • Baterii je před první jízdou (po delší přestávce) vždy nutno dobít doplna (nejdříve nabíjím, pak jezdím)
  • Po skončení jízdy doporučujeme baterii dobít a nenechávat vybitou (dojedu a dobijím)
  • Před ukončením sezóny a při dlouhodobém skladování je třeba baterii dobít na 50% (dobijím na 50% a pak zakončím sezónu)
  • Ponechání baterie bez údržby vede k jejímu poškození a ztrátě záruky (když chci jezdit, musím se dobře starat o baterii)

Lithiové články jsou náchylné na poškození vlivem hlubokého vybití, nebo naopak přebití. V bateriích EVBIKE je tedy umístěn inteligentní programovatelný obvod řízený mikroprocesorem. Tento obvod dokáže baterii při nepoužívání uspat a tak ji chrání před rychlým vybíjením. Baterii také chrání při nestandardních situacích, kdy baterii v případě kritické situace odpojí od nabíječky či trakčních kontaktů. 

Dojezd závisí na hmotnosti jezdce, intenzitě příšlapu, reliéfu terénu, stylu jízdy a typu pohonu. Při ekonomické jízdě s jezdcem o váze 70 kg lze dojezd běžně prodloužit až na více než 100 km. 

Kontaktujte nás!