Interflon Fin Grease Aerosol, 300 ml (sprej)

Transparentní, víceúčelové mazivo s technologií MicPol® Více

967 Kč
799,17 Kč

Kdy zboží obdržíte?

Ihned k odběru
na prodejně Praha 9
Skladem 3 ks na e-shopu
odesíláme dnes
možnosti doručení
ks

Transparentní, víceúčelové mazivo s technologií MicPol® Více

Interflon Bike

Interflon Fin Grease (aerosol)

Průzračné, víceúčelové mazivo s MicPol®. Snižuje tření, opotřebení a náklady na údržbu. Pro použití v průmyslu, potravinářském průmyslu a mnoha dalších odvětvích. Chrání před vodou a nečistotami, odolný proti páře, průzračný a bez zápachu. Má takové složení, že na povrchu vytváří houževnatou odolnou tenkou vrstvu, která brání styku kov-kov a vytěsňuje vodu a nečistoty.

Vhodný i pro použití v potravinářském průmyslu. Použití při teplotách od -20°C do 150°C, DN250.000. Fin Grease byl v souladu s DIN V 10517 schválen NSF pro použití v aplikacích s náhodným kontaktem s potravinami (NSF-H1) pod registračním číslem 123184.

Výhody: 

  • Odolný proti vodě a páře do 150°C
  • Transparentní, nedělá skvrny
  • Odolává vysoké zátěži do 250 kg/mm2 při nízkých otáčkách
  • Obsahuje MicPol® pro vyšší kluzkost
  • Trvanlivá lubrikace, dobrá penetrace
  • Ochrana před rezivěním a korozí
  • Stabilní mazací film s MicPol® částicemi

Aplikace: 

Je vhodný pro mnoho aplikací v malých a středních podnicích, průmyslových zařízeních a při zpracování potravin. Pro mazání strojních součástí s pomalým až středně rychlým chodem jako jsou panty, řetězy, závěsy, spojovací tyče, kluzné plochy, kulové klouby konce tyčí, ozubená kola a ložiska,. V garážích je užíván na osobní i nákladní vozidla k mazání, údržbě a ochraně brzdových čelistí, ozubených kol a spojovacích tyčí, náprav, lanek, závěsů, zámků a bateriových pólů. Ideální pro pomaluběžná vysoce zatěžovaná ložiska.