Interflon Metal Clean F Aerosol, 500 ml (sprej)

Silný, biologicky odbouratelný čistič s certifikací NSF-H1. Dokonale vyčistí nečistoty a staré mazivo za pomocí silné trysky aerosolu. Čistič se rychle odpaří bez skvrn a zbytků. Více

725 Kč
599,17 Kč

Kdy zboží obdržíte?

Ihned k odběru
na prodejně Praha 9 Zítra od 8:30
Skladem 5 ks na e-shopu
odesíláme následující pracovní den
možnosti doručení
ks

Silný, biologicky odbouratelný čistič s certifikací NSF-H1. Dokonale vyčistí nečistoty a staré mazivo za pomocí silné trysky aerosolu. Čistič se rychle odpaří bez skvrn a zbytků. Více

Interflon Bike

Interflon Metal Clean F Aerosol

Silný, biologicky odbouratelný čistič s certifikací NSF-H1. Čistí a odmašťuje i při výrobních procesech v potravinářských a farmaceutických provozech. Dokonale vyčistí nečistoty a staré mazivo za pomocí silné trysky aerosolu. Čistič se rychle odpaří bez skvrn a zbytků.

Interflon Metal Clean F čistí a odmašťuje všechny povrchy, strojní součásti, řetězy a elektrické kontakty. Čistič má certifikaci NSF-H1, a proto může být použit i při výrobních procesech v potravinářských a farmaceutických provozech. Metal Clean F dokonale odstraňuje oleje, tuky, asfalt, pryskyřice, silikon, inkoust, brzdové kapaliny, barvy a lepidla a ostatní nečistoty. Používán jako náhrada acetonu, lihu, parafinu, trichlor-etylenu a toluenu a tím umožňuje snížení počtu čistících prostředků ve výrobě.

Výhody: 

  • Snadno a efektivně čistí a rozpouští nečistoty
  • Rychle se odpařuje beze zbytků
  • Bez nepříjemného zápachu
  • Není korozivní-dočasně chrání povrchy
  • Biologicky odbouratelný
  • Vhodný pro potravinářské výroby
  • Neobsahuje žádná chlorovaná rozpouštědla
  • Snadno čistí obtížně dostupná místa

Aplikace: 

Pro čištění a odmašťování ložisek, ozubených kol, zámků, řetězů, kluzných vedení, závěsů, náprav, vřeten, pásových dopravníků, brzdových systémů apod. Je také zvláště vhodný jako čistící prostředek pro obložení neobsahující azbest. Pro čištění gumy a plastů postupujte opatrně a použijte pouze velmi malé množství.