-34%

Záruka 26 měsíců

EVLED-CMS-E12

1 077 Kč

890,08 Kč

1 637 Kč Cena s DPH

34% (560 Kč Cena s DPH)

Skladem 10 ks

ks
LED displej pro středové pohony EVBIKE s možností použití pro 36V i 48V verze. Displej spárujete přes Bluetooth s vaším Android telefonem a přes nainstalovanou aplikaci můžete sledovat informace. Displej je vybaven USB výstupem pro nabíjení telefonu. Více >>

Vyberte si displej, který vám bude vyhovovat nejvíce

LED displej pro středové pohony 250 W750 W a 1000 W se umisťuje primárně na levou stranu řidítek a ovládáte ho jednoduše palcem. Součástí displeje je USB výstup (5V/500 mA) pro nabíjení připojeného zařízení a ovládací tlačítka, kterými ovládáte celý středový pohon. Jedná se o nejmenší displej pro středové pohony EVBIKE.

TIP: V záložkách Ke stažení a Videonávody naleznete veškeré technické informace o displeji, video k jeho nastavení a manuál v PDF.

Tlačítky ovládáte základní funkce systému tj. aktivace nebo deaktivace a stupeň asistence (0-4). Na LED displeji je dále znázorněna kapacita baterie. LED displej můžete používat a ovládat bez nutnosti nainstalované nebo spuštěné aplikace. Aktivace režimu asistence chůze je jednoduchá - pouze stisknete a podržíte šipku dolů. 

TIP: Na tomto displeji si sami nemůžete odemknout omezení rychlosti 25 km/h (mimo pozemní komunikaci). Před odesláním objednávky nás kontaktujte a my zařídíme vše potřebné. 

Více informací je pak k dispozici v aplikaci po nainstalování do vašeho chytrého telefonu s Android systémem. Díky funkci Bluetooth si uděláte z vašeho mobilního telefonu plnohodnotný cyklopočítač.

Plně funkční informace v aplikaci:

 • Aktuální rychlost
 • Kapacita baterie
 • Příkon W
 • Příkon A
 • Ujetá vzdálenost TRIP
 • Ujetá vzdálenost ODO
 • Stupeň asistence
 • Možnost přepínat stupně asistence
 • Stav připojení Bluetooth
IP65bluetoothusb

Obsah balení:

 • LED displej
 • Držák na displej s odklápěcí čelistí na řidítka
 • Podložky na vypodložení držáku
 • Instalační a spojovací materiál

Parametry

Rozměry
63 x 42 x 47 mm
USB výstup
Ano
Asistence chůze
Ano (6 km/h)
Bluetooth
Ano
Barevný displej
Ne
Stupeň asistence
0-4
Zobrazení stavu baterie
Ano
Aktuální čas
Ne
Automatické podsvícení displeje
Ano
Celkově ujetá vzdálenost (ODO/TOTAL)
Ne
Aktuálně ujetá vzdálenost (TRIP)
Ne
Aktuální rychlost
Ne
Průměrná rychlost
Ne
Maximální rychlost
Ne
Zobrazení výkonu ve W
Ne
Zobrazení okolní teploty
Ne
Jak vybrat správnou sadu přímo pro vás?

Jak vybrat správnou sadu přímo pro vás?

Chcete si pořídit přestavbovou sadu a nevíte, která konfigurace je vhodná přímo pro vás? Připravili jsme pár tipů, jak správně vybrat ideální sadu, pomocí které uděláte z vašeho kola elektrokolo.

O přestavbových sadách EVBIKE

O přestavbových sadách EVBIKE

Přivezte nám své kolo a dostanete zpět elektrokolo. Nebo si můžete přestavbu provést sami pomocí našich videonávodů. Sady si snadno sestavíte podle vašich požadavků - od výkonu motoru, kapacity baterie, multifunkčních LCD displejů až po další doplňky. Pokud nemáte kolo, můžete využít naší nabídky elektrokol GEOMY, což jsou horská kola doplněná o přestavbovou sadu, proto si můžete sestavit elektrokolo podle vašeho přání. Displej, výkon motoru, kapacita baterie, rychlost nabíjení a převodník jsou plně konfigurovatelné komponenty.

Kontaktujte nás!