Novinka

Záruka 26 měsíců

VYP_MOT-CMS-100

16 900 Kč

13 966,94 Kč

Skladem 2 ks

ks
Samostatný středový motor EVBIKE 48 V o výkonu 1000 W pro pohon středové osy. Motor je určen pro středové osy o rozměru 95-110 mm. Pro sestavení kompletní sady je nutné dokoupit další příslušenství. Více >>

Spojte sport a zábavu se středovým pohonem

Montáž motoru se provádí do rámu místo šlapacího středu. Díky tomu, že je instalován ve středu kola, je dosaženo optimálního těžiště a jízdní vlastnosti nejsou nijak omezeny. Je odolný vůči vniknutí prachu a zároveň je chráněn proti tryskající vodě.  Motor je určen pro středové osy o rozměru 95-110 mm.  Výhoda středových pohonů je, že mají až o 35 % delší dojezd, než motory ve výpletu kola. Jsou natolik univerzální, že je lze nainstalovat na 99 % sériově vyráběných kol. Individuální konzultaci doporučujeme u karbonových rámů a u kol s vlisovanými ložisky tzv. press fit.

Co potřebujete ke kompletní sadě?

K samotnému motoru je třeba dokoupit další příslušenství.

K sestavení kompetní sady pro přestavbu na elektrokolo potřebujete ještě:

Středové pohony pro nás vyrábí společnost Bafang, se kterou spolupracujeme od roku 2013. Za tu dobu jsme společně vyladili software a nastavení středových pohonů EVBIKE tak, aby jejich naprogramování vyhovovalo co nejširšímu spektru zákazníků.

1000w 95-110programování BBSvolitelný displej ip67  

Obsah balení: 

  • Středový motor 48 V, 1000 W
  • Matice M33
  • Fixační podložka
TIP: Po každých 1000 km, nebo jednou za sezónu, doporučujeme vyčistit a namazat hlavní převodové soukolí. Pokud jezdíte v náročnějším terénu (prach, bláto, aj.), servis je potřeba provádět v častějších intervalech.
TIP: Před instalací motoru doporučujeme zakoupit speciální klíče pro dotažení pojistné a kontra matice a lepidlo na závity.

Sada splňuje omezení maximální rychlosti do 25 km/h dle platné legislativy. Splňuje tedy normy pro provoz na pozemních komunikacích. Omezení maximální rychlosti 25 km/h lze vypnout a nastavit až do 60 km/h (mimo pozemní komunikace). Více o vyhlášce a legislativě.

Parametry

Výkon pohonu
1000 W
Hmotnost pohonu
6,6 kg
Do středové osy kola
95-110 mm
Programování pohonu
Ano
Ochrana IP65
Ano
Kontaktujte nás!