Bafang

Společnost Bafang jsme oslovili v roce 2012 a od roku 2013 se naplno rozjela naše vzájemná spolupráce. Bafang pro nás vyrábí středové motory na elektrokolo BBS01, BBS02 a BBSHD pod naší značkou EVBIKE. Za roky spolupráce jsme společně vyladili software a nastavení středových pohonů EVBIKE tak, aby jejich naprogramování vyhovovalo co nejširšímu spektru zákazníků. I to je jeden z důvodů, proč mohou být naše středové pohony nastaveny jinak než středové pohony, které zakoupíte u konkurenčních firem či na zahraničních e-shopech.

Servis středových pohonů

Díky kvalitní a dlouhodobé spolupráci nám Bafang poskytuje veškeré originální náhradní díly, pomocí kterých jsme schopni zajistit i pozáruční servis všech středových motorů na elektrokolo. Několikrát do roka zástupce společnosti Bafang navštěvuje naše servisní středisko EVBIKE, kontroluje kvalitu servisu a společně s naším technikem konzultují a ladí veškeré postupy. Na kvalitě servisu středových pohonů EVBIKE si zakládáme, proto neposkytujeme k prodeji žádné náhradní díly kromě řídících jednotek

O společnosti Bafang

Bafang patří mezi přední výrobce komponentů a kompletních systémů v oblasti elektromobility. Své výrobky prodává v Evropě, Číně a ve Spojených státech. Více než 10 let vyvíjí své produkty ve 40členém vývojovém týmu techniků, kteří svými znalosti patří mezi ty nejlepší. Při výrobě pohonů klade společnost velký důraz na spolehlivost, kvalitu a dlouhou životnost.

Filtrovat